GLORIA MISTRZ!!!

Na ostatni, czwarty turniej AmpFutbol Ekstraklasy jechaliśmy na pozycji lidera rozgrywek z przewagą czterech punktów nad Kuloodpornymi. Wydawało się, że jedziemy po swoje, ale pokazaliśmy tak zwane piękno sportu. Dwa pierwsze mecze z zespołami, które ogrywaliśmy cały rok i … dwa razy w plecy!! Nie lubimy wymówek, ale gdyby obrońcy z Góry kopali piłkę a nie nogi Kuby, to wynik byłby zgoła odwrotny..

Wszystko, tak jak w zeszłym roku miało się rozstrzygnąć w ostatnim meczu sezonu. O ile rok temu wystarczał nam remis z Krakowem na własnym boisku, to tym razem nie dość że musieliśmy wygrać z Kuloodpornymi to jeszcze na ich terenie. Na całe nasze szczęście, doświadczenie w meczach o wszystko było po naszej stronie i pokonaliśmy gospodarzy 2:0.

Szanowni Państwo – GLORIA VARSOVIA MISTRZEM POLSKI 2018!!

Serdecznie dziękujemy za całoroczne wsparcie i kibicowanie. Oprócz zaszczytnego tytułu i medali, jako pierwszy polski klub zagramy w AmpFutbolowej Lidze Mistrzów. Jedziemy podbijać Europę!!! Tradycyjnie już zgarnęliśmy parę nagród – mały Kuba został królem strzelców, duży Kuba najlepszym bramkarzem, a Seta dostał nagrodę specjalną ligi. Przy okazji mamy też jeden mniej chlubny triumf – Yomi i Adrian wygrali klasyfikację kartkowiczów 😉

A teraz idziemy świętować!